Privatumo politika

BENDRA INFORMACIJA

Jūsų asmens duomenys, pateikti su užsakymu yra saugomi ir niekada neperduodami trečiosioms šalims, išskyrus kai tai yra reikalinga užsakymo vykdymui arba kai to reikalauja LR įstatymai.

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

Šios privatumo sąlygos (toliau – Sąlygos) nustato pagrindinius principus bei tvarką, kuria remiantis internetinė svetainė mesagurmanams.lt, esanti interneto adresu http://www.mesagurmanams.lt (toliau mesagurmanams.lt), tvarkomi mesagurmanams.lt lankytojų (fizinių/juridinių asmenų) (toliau vadinama – Jūs) asmens duomenys. Internetinėje svetainėje mesagurmanams.lt Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi laikantis šių Sąlygų, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų, kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.

II. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TIKSLAI

Mes pripažįstame ir gerbiame kiekvieno asmens, kuris apsilanko internetinėje svetainėje mesagurmanams.lt ir naudojasi visomis paslaugomis kurias siūlo Mėsos Gurmanai, konstitucinę teisę į privatumą. Mes galime rinkti ir panaudoti Jūsų asmens duomenis (pvz. vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą bei kitą Jūsų tinklapyje nurodytą informaciją) tam, kad:
  • 1.1 Apdorotume Jūsų pateiktas informacijos paieškos užklausas interneto tinklalapyje mesagurmanams.lt, prekių ir (arba) paslaugų (toliau kartu – paslaugų) užsakymus
  • 1.2 Išrašyti finansinius dokumentus
  • 1.3 Kitu apibrėžtu tikslu, įskaitant Jūsų asmens duomenų tvarkymą rinkodaros tikslais, mes tvarkome tik gavusi atskirą išankstinį Jūsų sutikimą.

III. NE ASMENINIŲ DUOMENŲ TVARKYMAS

Ne asmeniniai Jūsų duomenys, t.y. duomenys, susiję su Jūsų internetinėje svetainėje įsigytomis prekėmis mesagurmanams.lt ir (arba) pasinaudojus mesagurmanams.lt, užsakomomis paslaugomis, gali būti anonimiškai tvarkomi statistikos tikslais, atliekant statistinius tyrimus. Bet kuriuo atveju, toks duomenų tvarkymas neleis tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės. Mes pasiliekame teisę atskirais atvejais anonimišką statistinę informaciją perduoti trečiosioms šalims.

IV. ASMENS DUOMENŲ PERDAVIMAS TREČIOSIOMS ŠALIMS

  • 4.1 Pardavėjas turi teisę perduoti informaciją trečioms šalims, tik 2 punkto tikslams pasiekti.
  • 4.2 Tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

V. SLAPUKAI (ANGL. COOKIES)

Mes pasiliekame teisę įrašyti informaciją (paprastai žinomą „cookies” pavadinimu) į Jūsų kompiuterį, kai Jūs lankotės interneto tinklalapyje . Ši informacija Jums palengvina naudojimąsi mesagurmanams.lt bei užtikrina, kad kiekvienąkart juose lankantis, Jums nereikėtų į mesagurmanams.lt iš naujo įvedinėti savo duomenų. Jūs galite šią informaciją ištrinti iš savo kompiuterio ar ją užblokuoti, pakeisdami savo kompiuteryje esančios interneto naršyklės nustatymus.

VI. ASMENS DUOMENŲ PATEIKIMAS IR ATNAUJINIMAS

Tam, kad mes galėtume efektyviai ir tiksliai vykdyti Jūsų užklausas, paslaugų užsakymus interneto tinklalapyje mesagurmanams.lt, mes turime gauti iš Jūsų kuo tikslesnius duomenis. Todėl Jūs internetinėje svetainėje mesagurmanams.lt pateiktose registracijos formose turite nurodyti apie save tikslius duomenis arba, jiems pasikeitus, juos nedelsiant atnaujinti.

VII. TREČIŲJŲ ŠALIŲ TINKLALAPIAI

Mes neatsakome už Jūsų asmens duomenų tvarkymą per tretiesiems asmenims priklausančius interneto tinklalapius. Mes neatsakome už trečiųjų šalių tinklalapių privatumo Sąlygas bei veiklą net ir tais atvejais, kai į juos Jūs patenkate per interneto tinklalapyje mesagurmanams.lt esančias nuorodas. Mes rekomenduojame susipažinti su kiekvieno ne mums priklausančio aplankyto tinklalapio privatumo Sąlygomis atskirai.

VIII. ASMENS DUOMENŲ SAUGUMAS

Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs. Po paskutinio jūsų naudojimosi mūsų paslaugomis ar turiniu, jūsų duomenis saugosime maksimaliai 2 metus. Pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami taip, kad jų negalima būtų atgaminti.

IX. PRANEŠIMAI

Jei turite pageidavimų ar pretenzijų, susijusių su mesagurmanams.lt, informuokite apie tai mesagurmanams.lt komandą.

X. SUTIKIMAS

Pateikdami savo asmens duomenis į tinklapį, jūs sutinkate, kad šie duomenys būtų tvarkomi interneto tinklalapyje mesagurmanams.lt kaip išdėstyta šiose sąlygose.

XI. AUTORINĖS TEISĖS

Draudžiama be mesagurmanams.lt leidimo naudoti ir platinti interneto tinklalapyje mesagurmanams.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse. Pateikiamos informacijos autorinės teisės priklauso atitinkamiems fiziniams bei juridiniams asmenims, kaip nurodyta šalia tekstinės ir grafinės informacijos. Teisės į informaciją, prie kurios nėra nuorodos į trečiųjų šalių autorines teises, priklauso mesagurmanams.lt.

XII. SĄLYGŲ KEITIMAS

Mes turime teisę iš dalies arba pilnai keisti šias Sąlygas pranešdami apie tai Jums interneto tinklalapyje mesagurmanams.lt ir (arba) Jūsų nurodytu elektroniniu pašto adresu. Jei Jūs naudositės interneto tinklalapiu mesagurmanams.lt po to, kai pakeitimai bus atlikti, tai reikš, kad Jūs su jais sutinkate.

XIII. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

Šioms Sąlygoms taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi kilę ginčytini klausimai sprendžiami tarpusavio susitarimu. Susitarimo nepasiekus – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka Lietuvos Respublikos teisme.

XIV. SUSISIEKITE SU MUMIS

Jei dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis bet kuriuo jums patogiu būdu: Telefonu: +370 646 870 46 El. paštu: info@mesagurmanamslt

Atnaujinta 2024-06-12

Parašykite mums

Susisiekime

Maloniai atsakysime į visus Jūsų klausimus, užpildykite formą ar skambinkite telefonu:
+370 646 87 046

[contact-form-7 id="489"]